Felszolgáló/Barista

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1042 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Medicover Kelet-Közép Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Újpesti éttermünkbe, az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégek, segítőkész, kedves kiszolgálása, kávék, italok elkészítése
  • Rendelések pontos közvetítése a munkatársak és a konyha felé
  • A rendelések professzionális felszolgálása
  • Nyitási és zárási feladatokban részvétel
  • Különös figyelem a munkakörnyezet folyamatos tisztán tartására
  • Pénzkezelés, fizettetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Higiéniai és élelmiszer-biztonsági előírások ismerete
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos

Szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.