Felszolgáló

  • Cég neve

    AKA Crocus Kft.

  • Munkavégzés helye

    7773 Villány

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Te feladatod:

  • vendégeink azért szeretnek hozzánk járni, mert egy otthonos, családias légkörben eltöltött étkezésre vágynak. Ennek a hangulatnak a megteremtéséhez járulsz majd te is hozzá a személyiségeddel, kedvességeddel.
  • a'la cart ételeket szolgálunk fel, így csévinggel és svédasztallal ritkán fogsz nálunk találkozni, hanem a magas szintű szakmai tudásod kiteljesítéséhez lesz tered: vendégek fogadása, rendelésfelvétel, étel-és bor, esetenként termékajánlás, vendégek kiszolgálása, az ételek és italok, valamint a történetünk bemutatása, fizettetés
  • A kíváló vendégélmény előállításához szükséges háttérmunka elvégzése: a étterem előkészítése a vendégek fogadására, készletegyeztetés, hűtők feltöltése, konyhával kapcsolattartás, vendégtér rendben tartása
  • tanulóink mentorálása
  • ha megvan az érdeklődésed a borok mélyebb megismerésére, akkor képviselheted cégünket rendezvényeinken

Elvárások

Akit keresünk:

Szakmai elvárásunk nincs sok: örülünk, ha van néhány évnyi munkatapasztalatod. Mivel az időd legnagyobb részében emberekkel fogsz dolgozni, ezért a személyiséged is kulcsfontosságú.
  • Határozottan, egyértelműen, de udvariasan kommunikálsz
  • Proaktív vagy, nyitott és együttműködő
  • Van önmotivációra való képességed
  • Pozitív vagy és barátkozó, számunkra ez nagyon fontos
  • Becsületes vagy, akkor is, ha senki sem lát.
  • Magadtól is észreveszed a feladatokat és el is végzed azokat
  • Igényes vagy a munkádra, csak olyat adsz ki a kezedből, amit te is elvárnál, ha fizetsz érte
  • Nem csak a munkádra, hanem a külsődre is igényes vagy hiszen vendégek között fogsz mozogni
  • Felvállalod a tetteidért a felelősséget. Nem gond, ha hibázol, de amikor felismerted, vagy kiderül, elkezded kijavítani.

És még: szeretsz dolgozni, és élvezed, hogy a tehetségedet jó célra fordíthatod - a mi esetünkben sok vendéget fogsz közvetlenül vagy közvetetten elégedetté tenni, és rajtuk keresztül, még ha csak kicsiben is, de az ország gazdasági fejlődéséhez is hozzájárulsz. A munkádat nem úgy tekinted, mint ami elveszi az időt az életedtől. A munkát az életed fontos, a személyiségedet meghatározó részének tekinted. Tudod, hogy nem azért kapod a fizetésedet, hogy a munkahelyeden töltsd az idődet, hanem azért, AHOGY azt az időt töltöd, azaz amilyen értéket teremtesz a munkaadód és vendégek számára.

Előnyt jelent

Előny:
Nem előfeltétel, de előnyt jelent, ha beszélsz angolul és/vagy németül. Papírra nincsen szükségünk, a kommunikáció a fontos.

Amit kínálunk

Ami rád vár:
  • Szívet-lelket melengető szálloda és étterem egy vidéki kisvárosban, sok zöld és madárcsicsergés
  • Rendívül erős brand mind a hotel, mind az étterem és pincészet tekintetében
  • Masszív törzsvendégkör
  • Anyagilag stabil és kiváló likviditású céges háttér: az étterem több mint 15, a pincészet több mint 30 éve működik sikeresen
  • A munkatársak nagy része elkötelezett, évek óta itt dolgozik
  • Innovatív gondolkodású tulajdonosok
  • Alapos betanítás, hogy megismerd a történetünket, filozófiánkat, borainkat. A te sikered a mi érdekünk is
  • Folyamatosan fejlődhetsz szakmai ismeretekben
  • Kóstolhatsz és tanulhatsz a borokról folyamatosan
  • A vendéglátás viszonyaihoz mérten sok szabad estéd lesz
Munkakezdés időpontja:
A munkakör nyitott, bármikor betölthető, így minél előbb. A  megfelelő emberre tudunk várni.

Munkavégzés helye: Villány

Céginformáció

Rólunk:

Gere Attila pincészetét 1991-ben alapította, de története sokkal régebbre nyúlik vissza a borvidéken. Az alapítás utáni évek, évtizedek alatt a fejlődés megkérdőjelezhetetlenné vált és azóta is az egyik mottónk. Ezen fejlődés egyik ékköve a Mandula étterem és Bor-bár, mely a Gere Crocus Resort & Winespa**** részeként várja a szálló- és az utcáról betérő vendégeket. Az elismert GERE borok színvonalán dolgozni, létezni, lüktetni azoknak könnyen hivatássá válhat, akik folyamatosan a magas minőséget keresik.
Mottónk: Nincs probléma, csak megoldásra váró feladat.

Jelentkezni így tudsz:

Küldj nekünk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva egy maximum 2 oldalas önéletrajzot, amihez mellékelsz magadról néhány fontosabb gondolatot. Jelentkezési határidő nincs, amint megtaláljuk a megfelelő embert, felvesszük.