Felszolgáló

  • Cég neve

    Ahura Kft.

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Fény utca 16.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 530e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ételek és italok felszolgálása, munkaterület rendben tartása.

Elvárások

  • vendégcentrikus hozzáállás
  • angol nyelvtudás
  • udvariasság, kedvesség, segítőkészség és a mosoly persze elengedhetetlen
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • pozitiv hozzáálás
  • nyitottság a tanulás, fejlődés, továbbképzések felé

Előnyt jelent

  • Van tapasztalatod a vendéglátásban
  • Szereted a pörgést és szívesen dolgozol egy lendületes csapat tagjaként
  • Attitűdöd pozitív
  • Gyors tanulási készséggel és jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Rugalmas munkavégzés, változó műszakokban és hétvégén is
  • Hosszú távú karrierépítés céljára keresel munkahelyet
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel

Amit kínálunk

A  Budapesti Vendéglátásban több mint húsz éve megbízható  tulajdonosi háttérrel működő, II. és VI. kerületben lévő éttermeinkbe keressük alapszintű gyakorlattal és angol nyelv ismerettel rendelkező felszolgáló kollégánkat.
A munkarend heti 3 alkalomml 12 órás műszak míg egy alkalommal 6 órás műszak.
Ennek bérezése napi 32.000 ft körül van jelenleg és amely forgalom növekedésével arányosan emelkedik.
Napi étkezés biztosított, ebéd, vacsora, kávé, szóda.
Rugalmas beosztás, az igények és a lehetőségek figyelembevételével kerül meg írásra.

Olyan csapattagot szeretnénk magunk között tudni aki munkájára igényes, vidám, kedves, flexibilis és aki szívesen dolgozna egy jó hangulatú helyen.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen ebéd

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a  lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.