Felsővezetői asszisztens

  • Cég neve

    MOHU BUDAPEST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1081 Budapest, Alföldi utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a felsővezető napi munkájának adminisztratív és szervezési támogatása
  • találkozók, megbeszélések szervezése, ütemezése, előkészítése
  • naptárbejegyzések frissítése, naprakészen tartása
  • telefonos és e-mailes megkeresések kezelése
  • emlékeztetők készítése
  • rendszeres és ad hoc riportálás a vezetőnek
  • munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 1 év nagyvállalati környezetben, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • irodai szoftverek magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • magabiztos és udvarias fellépés
  • önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés képessége
  • kiemelkedő problémamegoldó és szervezőképesség
  • segítőkészség és proaktivitás

Előnyt jelent

  • több éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • hulladékgazdálkodáshoz kapcsolódó alapismeretek
  • Libra és ELO program ismerete
  • SAP ismeret
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • olyan csapat része lehetsz, akik a fenntarthatóbb, tisztább jövőért dolgoznak
  • számunkra fontos a szakmai fejlődésed, amelyet külső és belső képzési lehetőségekkel támogatunk
  • izgalmas, szakmai kihívásokkal teli munkakört tölthetsz be, ahol fejlesztési javaslataidat is szívesen fogadjuk
  • a szakmai kihívásokon túl stabil munkahelyet, kiszámítható időbeosztást, rugalmas munkaidőt biztosítunk számodra
  • a próbaidő lejártát követően saját igényeid szerint alakíthatod ki a számodra legmegfelelőbb cafeteria-csomagot
  • szükség esetén széleskörű szociális juttatásokat vehetsz igénybe
  • a vidékről bejáró kollégáink utazási költség-támogatásban részesülhetnek

Ha szeretnél részt venni a MOL- csoport új, és izgalmas épülő szegmensének kialakításában, nincs más dolgod, mint megküldeni számunkra bérigénnyel ellátott, fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.