Felsővezetői asszisztens [BC-BEA24]

  • Cég neve

    Focus Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS [BC-BEA24]

Megbízónk

Megbízó partnerünk jól prosperáló ingatlanfejlesztő- és üzemeltető cég. A vállalat első számú vezetője mellé keresünk asszisztenst, aki a felsővezetői asszisztenciát és a vezetői támogatást nem egy munkának vagy egy pozíciónak, hanem egy életstílusnak tekinti.

Feladatok

  • Felsővezető napi munkájának teljeskörű adminisztratív, szervezési és koordinációs támogatása
  • Személyes, telefonos és e-mail-es megkeresések kezelése, a vezetői megbeszélések, találkozók megszervezése, koordinálása, ütemezése, valamint jegyzőkönyvek készítése
  • Kiváló együttműködés a cég menedzsmentjével és a társosztályokkal
  • Személyes és a céget érintő beszerzések koordinálása, ezzel összefüggésben a feladatok priorizálása, a sofőr feladatainak ütemezése
  • Utazások szervezése-akár külföldi utak esetében is
  • Vezetői anyagok összeállítása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves, (felső)vezetői asszisztencia területén megszerzett tapasztalat
  • Kiváló és tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyors tanulási készség és önálló proaktív munkavégzés
  • Elhivatottság a szakma iránt

Amit megbízónk kínál:

  • Inspiráló és modern munkakörnyezet
  • Mozgástér, és lehetőség kreatív megoldásokra
  • Gazdag juttatási csomag, amely tartalmazza a Cafeteriat és az éves bónuszt

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens