Felsővezeték szerelő

  • Cég neve

    MÁV-HÉV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Kőér utca 2/d, Budapest III. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Munkakör célja:

A HÉV vonalakon a vontatási energiát biztosító felsővezeték hálózat és a kapcsolódó berendezések üzemeltetési, karbantartási és hibajavítási tevékenység, valamint a hálózat kiépítéshez kapcsolódó feladatok elvégzése.

Főbb feladatok:

  • a HÉV-vonalakon található felsővezeték és visszavezető hálózatok, berendezések üzemeltetése, karbantartása, javítása, rendkívüli hibaelhárítása és felújítása
  • különböző típusú kisgépek működtetése és használata
  • külső fél által a vágány zónában vagy annak közvetlen közelében végzett munkáknál szakfelügyelet biztosítása
  • aktív részvétel a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában

Elvárások

  • középfokú műszaki szakképzettség
  • egészségügyi alkalmasság
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontos, szakszerű munkavégzés
  • megbízhatóság, lelkiismeretesség
  • megbízhatóság

Előnyt jelent

  • szakirányú villamos (villanyszerelői, villamoshálózat vagy felsővezeték szerelő) szakképzettség
  • több éves szakirányú gyakorlat
  • ívhegesztő, lánghegesztő szakképesítés
  • emelőgép kezelői szakképesítés,
  • kábelszerelői végzettség és gyakorlat
  • C kategóriás jogosítvány
  • hasonló területen szerzett tapasztalat, jártasság a közlekedési ágazat több szakterületén

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • kollektív szerződésben rögzített béren kívüli juttatások
  • arcképes MÁV vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is)
  • éves utazási bérlet, amely alkalmas a BKK járatain történő díjmentes utazásra (családtagnak is)
  • átfogó ismeretek megszerzésének lehetősége a HÉV üzeméről
  • szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Kőér: 1103 Budapest, Kőér utca 2/d.; vagy Békásmegyer: 3. kerület (H5 szentendrei HÉV vonal Ó-Békásmegyeri telephely)

Munkaidő: fordulószolgálat

Foglalkoztatás formája: Határozatlan idejű, 6 hónap próbaidő kikötése mellett.

Céginformáció

A MÁV-HÉV Zrt. Infrastruktúra Üzemeltetési Igazgatósága Felsővezeték Szerelő munkakörbe keres munkatársat.

Társaságunkról: A MÁV-csoport tagja, a MÁV-HÉV Zrt. öt vonalon (H5 Szentendre, H6 Ráckeve, H7 Csepel, H8 Gödöllő, H9 Csömör), nagyságrendileg 100 km-es hálózathosszon végez elővárosi vasúti személyszállítási tevékenységet.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.