Félautomata gépkezelő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Szolnok

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Szolnok partnercégünk keres munkavállalókat, hosszútávú célok teljesítésére!

Ha rendelkezel tapasztalattal és ki szeretnéd próbálni magad egy új pozícióban, JELENTKEZZ!

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelés segítése, gépek kezelése,
  • Elkészült termékek minőségének ellenőrzése,
  • Szükséges adminisztráció elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Nálunk a helyed, ha:
  • Van alapfokú iskolai végzettséged,
  • Rendelkezel alapszintű számítógépes tudással,
  • 3 műszakos 8 órás munkarendet tudod vállalni!

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkahelyed mellé az alábbiakat tudjuk biztosítani számodra:
  • Már az első teljes hónaptól: Cafeteria, és Minőségi bónusz
  • Éves bónusz
  • Megtanulható, könnyű fizikai munka!
  • Ingyenes céges buszjáratok: Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Kenderes, Kengyel, Kisújszállás, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszaföldvár, Tiszafüred, Tiszapüspöki, Tiszatenyő, Törökszentmiklós.

Kattintson a "Jelentkezem" gombra, vagy hívja a +36301786768 telefonszámot!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő