Félautomata/automata gépbeállító munkatárs

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Jászárokszállás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Multinacionális autóalkatrészgyártó partnercégünk kollégákat keres jászárokszállási gyáregységükbe!

Csatlakozz Te is a több mint 20 éve elégedett munkavállalóink csapatához és nyerj felvételt a cég SAJÁT állományába!

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata/félautomata gépek működtetése,
  • Gépek beállítása,
  • Ellenőrzések, adatok rögzítése számítógépes felületen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Műszaki és informatikai ismeretek,
  • Több műszakos munkarend vállalása (klasszikus 3 vagy folyamatos 4 műszakos munkarend ( 3 nap délelőtt + 3 nap pihenő, 3 nap éjszaka+ 3 nap pihenő).

Amit kínálunk:

  • Alapbér: akár bruttó 450.000 Ft-tól,
  • Kiemelt műszakpótlék & bónuszrendszer,
  • Fejlődési lehetőség, és hosszútávú munkalehetőség,
  • Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyössolymos, Atkár, Vámosgyörk, Detk, Halmajugra, Visonta, Abasár, Nagyfüred, Karácsond, Adács, Tarnabod, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Zaránk, Tarnaörs, Heves, Erk, Visznek, Jászszentandrás, Jászapáti, Tarnaszentmiklós, Pély, Jászkisér, Jászberény, Boldog, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Selyp, Zagyvaszántó, Lőrinci, Petőfibánya.

JELENTKEZÉS a Jelentkezem gombra kattintva vagy a +36 20 373 29 69-es számon!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó