Fejlesztőmérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnercégünk fémipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik: modern, a 21. század kívánalmainak megfelelő technológiájuk lehetővé teszi a felvonók biztonságos működtetését minden körülmények között. A vállalat világszerte több mint ötven országban közel ötezer munkavállalót foglalkoztat, lokális szakértői csapataik révén a helyi piacokat is lefedik. Dinamikusan fejlődő csapatuk fejlesztőmérnök munkatársat keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési folyamatok, gépek, berendezések fejlesztése LEAN alapelvek alkalmazásával, meglévő folyamatok munkatartalmának elemzése, fejlesztése, gyártási veszteségek csökkentése, gyártás optimalizálása a költséghatékonysági mutatókat figyelembe véve
  • A munkaterületen dolgozók bevonása a fejlesztésbe a LEAN kultúra folyamatos terjesztésének érdekében
  • Új termékek bevezetésének előkészítése, új gyártási folyamatok bevezetése, az ezt célzó projektek megvalósítása: a termék helyi fejlesztése (lokalizáció), az új gyártási folyamatok tervezése és implementálása
  • Munkautasítás készítése, új munkatartalom esetén munkautasítás felülvizsgálata
  • Megtakarítási ötletek elemzése, megvalósítása, megtérülési kalkulációk készítése és nyomon követése
  • Layout tervezés, munkaállomás tervezése, bevezetése, gyártósorok anyagellátási módszerének meghatározása, bevezetése
  • Kan-ban tervezés, szükséges tárolók rendelése, tárolóazonosítás kialakítása a standard módszerek szerint, tároló tervezés, sablon tervezésustom gyártási dokumentumok feldolgozása, ellenőrzése és kiadása a gyártásba
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferált: gépészmérnök)
  • 1-3 év releváns tapasztalat: Layout, folyamat fejlesztése, új termékek bevezetése
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Tervezőszoftverek ismerete (Autocad, SolidWorks, NanoCad)
  • Fizikális jelenlét a gyárban
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2D, 3D tervezés ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Éves bónusz
  • Bónusz és prémium rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Prémium egészségpénztár
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Jelentkezés az állásra:

    Indulj el egy olyan úton, ahol innovatív ötleteid és műszaki szakértelmed formálja partnercégünk jövőjét! Jelentkezz önéletrajzoddal, és légy részese partnercégünk küldetésének, hogy világszerte élvonalbeli megoldásokat nyújthassanak ügyfeleiknek!