Fejlesztőmérnök (Gyártásfejlesztés)

    Medicontur Orvostechnikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    2072 Zsámbék

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.
A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központunkban található a kutatás-fejlesztés, gyártás, logisztika és minőségirányítás, míg Budapesten, illetve Genfben lokális és nemzetközi; Franciaországban, Spanyolországban és Csehországban pedig regionális kereskedelmi irodákat működtet. Szemészeti implantátumokon túl az új divíziónk színtévesztőknek fejleszt színlátást javító szemüveget Törökbálinton. A Medicontur Kft. több mint 80 országba exportál világszinten, a legfontosabb piacai között van Németország és Ausztrália is, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

Milyen feladatok várnak rád a Mediconturnál?

  • Intraokuláris lencsék gyártásának támogatása és fejlesztése
  • Új technológiák, koncepciótervek kidolgozása, az ehhez szükséges tesztek elvégzése, kiértékelése
  • Automatizált rendszerek tervezése, megvalósítása, beüzemelésének támogatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Együttműködés a termelési és minőségbiztosítási részlegekkel

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen:

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök (BSc vagy MSc végzettség)
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat gépépítés területén
  • Automatizált rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat
  • CAD szoftver ismerete (preferáltan SolidWorks)
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki igényesség,  gyakorlatorientált gondolkodás
  • Proaktivitás, önállóság, csapatszellem

Előny számunkra, de NEM feltétel:

  • Elektromos ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • Orvosi eszközök fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai és méréselemzési ismeret

Amit kínálunk számodra:

Dinamikusan fejlődő nagyvállalat stabil háttérrel, családias hangulattal
Teljesítményedet az alapbér mellett számos béren kívüli juttatással ismerjük el:
  • Cafetéria: bruttó 624.000 Ft-os éves cafetéria keret (felhasználható SZÉP kártyára, nyugdíjpénztárra, egészségpénztárra vagy Wáberer Medical magánegészségügyi szolgáltatásra)
  • Bónusz: teljesítményértékelésen alapuló évi egyszeri kifizetés
  • Családi támogatás: bölcsődei (bruttó 300.000 Ft/év), óvodai (bruttó 150.000 Ft/év) valamint iskolakezdési támogatás (30.000 Ft/év)
  • Munkába járási támogatás: üzemanyag-támogatás vagy 100% utazási bérlet-támogatás formájában
  • Céges telefon és laptop
  • Fogászati kedvezmények a Medicontur munkatársai számára prémium fogászati partnerünknél
  • Látás támogatás: 2 évente támogatást vehetsz igénybe szemüvegkeret vagy kontaktlencse vásárlásakor
  • Nyelvtanulás: térítésmentes angoltanulás telephelyeinken, több tudásszinten
  • Élet- és balesetbiztosítás: melyet minden munkavállalónkra megkötünk az Allianz Biztosítónál
  • Ajánlói díj: „Ajánlom a barátom” ajánlói programunk keretében a sikeres ajánlásokat ajánlói díjjal honoráljuk
  • All You Can Move: sportkártya kiváltási lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Támogató, segítőkész csapat, családias hangulat

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a „Jelentkezem” gomb segítségével tudod leadni.

Köszönjük!