Fejlesztő tesztmérnök

  • Cég neve

    Harman Becker Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor 19.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladatok:

  • Tesztberendezések tervezése, fejlesztése
  • Termékek funkcionális tesztjének optimalizálása, változtatása a vevői elvárásoknak megfelelően
  • Szoftverek bevezetése a termelésbe
  • Folyamatoptimalizálás, minőségi mutatók fejlesztése, selejt csökkentése
  • Gépek dokumentációinak elkészítése, frissítése és oktatása

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki végzettség – preferáltan Villamosmérnök vagy Mechatronikai mérnök elektronikai ismerettel
  • Elektronikai gyártásban szerezett 2-3 éves tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Programozási alapismeretek: C#
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • Prezentációs készség
  • Rugalmasság
  • Precizitás
  • Analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.