Fejlesztő / tervező mérnök

  • Cég neve

    HEAT energy Kft.

  • Munkavégzés helye

    8800 Nagykanizsa, Erdész utca 28.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Leendő feladataid:

  • Nyomásszabályzók, biztonsági szerelvények tervezése,
  • nyomástartó készülékek tervezése gáz-, olaj-és vegyipari technológiákhoz,
  • teljeskörű műszaki dokumentáció elkészítése,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel és a cégcsoport munkatársaival.

Elvárások

Ez a munkahely Neked való, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséged van,
  • szakterületen szerzett megfelelő gyakorlattal rendelkezel
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (AutoCAD, MS-Office).

Előnyt jelent

A jelentkezéskor előnynek számít, ha:

  • német vagy angol nyelvtudásod van
  • 2014/68/EU (PED) és AD2000 Merkblätter ismerete.

Amit kínálunk

Amit kínálunk Neked:

  • versenyképes bér
  • éves cafeteria
  • mobiltelefon
  • hosszútávú, biztos munkahely
  • jól tervezhető munkaidő, szabad hétvégék
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség egy nemzetközi vállalatnál.

Céginformáció

HEAT energy Kft. egy nemzetközileg tevékenykedő gázipari vállalat, tagja az ausztriai központtal rendelkező HEAT Holding International vállalatcsoportnak, amely a gázipar, olajipar, vegyipar, környezetvédelem számára tervez és gyárt különböző berendezéseket. Az ausztriai és nagykanizsai irodákban gyakorlott tervezőmérnökök különböző gázipari, vagy egyéb technológiai folyamatokhoz terveznek berendezéseket, készülékeket. Sok esetben a HEAT Holding International cégei közösen valósítanak meg nagyberuházásokat, ill. azok berendezéseit. A HEAT energy Kft. nagykanizsai telephelyén van a legnagyobb gyártási kapacitás, de a tervezési, kereskedelmi tevékenység is jelentős.
A HEAT energy Kft az elmúlt 25 évben bebizonyította, hogy stabil és megbízható munkáltató, amely munkavállalóinak biztos anyagi hátteret nyújt.
Csatlakozz Te is hozzánk! Küld el a jelentkezésed!

Ha szeretnél egy stabil, nemzetközi vállalat csapatának aktív tagja lenni, pályázz még ma!
Jelentkezni tudsz az állás betöltésére a „JELENTKEZEM” linkre kattintva, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal.