Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Fejlesztő pedagógus

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Szolgáltatási terv alapján fejlesztő foglalkozások tervezése, tematika írása, csoportbeosztások készítése, foglalkozások megtartása, dokumentációk vezetése.

Elvárások

Büntetlen előélet
Magyar állampolgárság
Cselekvőképesség
Szakirányú képesítés: - fejlesztőpedagógus - gyógypedagógus - gyógypedagógus, értelmileg akadályozottak pedagógiája szakirányon - gyógypedagógus, hallássérültek pedagógiája szakirányon - gyógypedagógus, látássérültek pedagógiája szakirányon - gyógypedagógus, logopédia szakirányon - gyógypedagógus, pszichopedagógia szakirányon - gyógypedagógus, szomatopedagógia szakirányon - gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája szakirányon - gyógypedagógus, autizmus spektrum pedagógiája szakirányon gyógytestnevelő - gyógytornász - konduktor - pedagógus - pszichopedagógus - szociálpedagógus

Előnyt jelent

Szociális területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör.
Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján, valamint szociális ágazati összevont pótlék.
Vidékről bejáró munkavállalóknak utazási költségtérítés.
Azonnali kezdés.

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság és területi kirendeltségei látják el az ország és a főváros szakosított szociális és gyermekvédelmi intézményeinek feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.
Munkavégzés helyei:
  • Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye kalocsai telephelyei,
  • Tiszaág Integrált Szociális Intézmény Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye, Tóparti Otthon-Tiszabura
  • Tiszaág Integrált Szociális Intézmény, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye, Azúr Ház Támogatott Lakhatás-Dévaványa
  • Tiszaág Integrált Szociális Intézmény, Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye, Gólyafészek Otthon- Karcag

Jelentkezés gomra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.
Az önéletrajzban kérem jelölje a munkavégzés helyét.