Fejlesztő analitikus (LC)

  • Cég neve

    Egis Gyógyszergyár Zrt

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XVI. kerület, Bökényföldi út

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Szívesen dolgoznál egy modern fejlesztő analitikai laboratóriumban a 16. kerületben? Van  legalább 3 éves rutinod HPLC / UPLC módszerek fejlesztésében, validálásában? Nyitott vagy határozott idős munkaszerződésre, várhatóan 2 év? Mindig a csúcsra törsz? Kedvenc szavaid az elválás, a felbontás és az oszlop? Szereted szétszedni azt, amit mások nagy nehezen összeraktak? Szeretnéd megismerni a készítmény analitikai fejlesztés teljes folyamatát?

TÉGED keresünk, ha a fentiek igazak RÁD!

FELADATOK

  • HPLC és UPLC tartalmi és szennyezés vizsgálati módszerek fejlesztése és validálása
  • Kiindulási és stabilitásvizsgálati fejlesztési készítmény minták HPLC és UPLC tartalom és szennyezés vizsgálata
  • A vizsgálatok dokumentálása GMP előírások szerint
  • Szakmai jelentések, validálási tervek és jegyzőkönyvek, mérési előiratok készítése magyar és angol nyelven
  • Aktív részvétel törzskönyvi analitikai fejezetek összeállításában és hatósági visszakérdezések megválaszolásában

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú egyetemi végzettséggel (MSc) rendelkezel: Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész végzettséged van és
  • Minimum 3-5 éves fejlesztő analitikai gyakorlattal bírsz folyadékkromatográfiás területen
  • Gyógyszeranalitikában szerzett munkatapasztalat, de nem bioanalitikai területen
  • Középfokú angol nyelvtudásod van
  • Kreatív, fejlesztői szemlélettel bírsz és csapatjátékos személyiséged van
  • Precízen dolgozol, rugalmasan kezeled a változásokat, terhelhető vagy

ELŐNY

  • Empower, Statistica szoftverek ismerete
  • Szakmérnöki végzettség
  • PhD fokozat folyadékkromatográfiai területen
  • „Ha mindig nagy hatékonysággal dolgozol nagy nyomás alatt is”

Ezért érdemes az Egist választani:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Családbarát vállat vagyunk, támogatjuk a közös programokat és az egészségmegőrzést
  • Támogató, fiatal vezetőkkel, nagyon jó hangulatú csapatban dolgozhatsz egy magasan felszerelt GMP laboratóriumban
  • Komplex és érdekes szakmai feladatok várnak rád
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Rugalmas munkarendben dolgozunk, ahol a törzsidő 9:00-14:00 óra között van
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos, bőrgyógyász, nőgyógyász is)

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Mikrobiológus / Biomérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Vegyész/Vegyésztechnikus