Fejlesztési vezető/Főmérnök

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest, Konkoly Thege Miklós út 29-33.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Világvezető, nemzetközileg elismert, magyar tulajdonú partnercégünk számára keresünk olyan mérnök kollégát, aki szívesen részt venne nem hétköznapi termékek gyártásában!

Kutatófizikusokkal, kreatív mérnökökkel és gyártó szakemberekkel dolgozhatsz együtt, itt nincs két azonos munkanap, az garantált. Budapest szívébe várjuk új munkatársukat, Fejlesztési vezető/Főmérnök pozícióba

Ezek a feladatok várnak Rád:

  •  Árajánlati előkészítésének támogatása

Gépészeti fejlesztések estében

  • Projektvezetés
  • Aktív fejlesztési munka mellett a változó összetételű csapat irányítása
  • Kész fejlesztések felterjesztése a tervezés számára

Elektromos és szoftveres

  • Specifikációk meghatározása kooperációs partnereink számára
  • Elektromos és szoftveres árajánlatok bekérése, összehasonlítása
  • Kiadott elektromos és szoftveres kooperációs projektek megvalósulásának ellenőrzése, átvétele
  • Aktív részvétel a vevői átadások során

Amit kínálunk

  • Nemzetközi szinten vezető cégnél dolgozni
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Automatizálásban, irányítástechnikában szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 3D tervezőprogram (SolidWorks) ismerete
  • Office365 csomag ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Erős fejlesztői/tervezői szemlélet
  • Logikus gondolkodásmód
  • Határozott, átgondolt fellépés

Egyéb információ

Munkavégzés helye:

  • Budapest XII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod angol és magyar nyelven, majd kattints  a „Jelentkezem” gombra!