fejlesztési mérnök

  • Cég neve

    Magyar Közút Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük.  5700-an már a Közutat választották, legyél te a következő!#legyelteiskozutas
"kozut.hu"

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

* A megvalósításra kerülő országos közúthálózati felújítási és fejlesztési munkákhoz kapcsolódó kivitelezési feladatok előkészítése, műszaki és gazdasági lebonyolítása
* Felújítási tervek készítése és külső tervezők által készített tervek ellenőrzése.

Elvárások a sikeres jelölttől

* Építőmérnöki végzettség (végzős hallgatók jelentkezését is várjuk)
* AutoCAD és Civil 3D ismeret
* „B” kategóriás jogosítvány
* Önálló munkavégzésre való képesség
* Külsős partnerekkel való kapcsolattartás.

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • Ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • Fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • Számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • A közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a  oldalon találsz!
  • Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Építőmérnök

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.