Fegyveres Biztonsági Őri (FBŐ)

  • Cég neve

    NKÖV Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 2 034 - 2 226 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az 1997.évi CLIX. törvényben, illetve a 27/1998 (VI.10.) BM rendeletben meghatározott védelmi feladatok ellátása;

Elvárások

A munkakör betöltésének feltétele:
  • szerinti vizsga teljesítéspróbaidő alatt a 27/1998 (VI.10.) BM rendelet 73.§ -ban meghatározott vizsgakövetelményeke;
  • 30 napnál nem régebbi speciális erkölcsi bizonyítvány;
  • a munkakör betöltéséhez elengedhetetlen pszichológiai és orvosi alkalmasság (Társaságunk térítésmentesen biztosítja a vizsgálatokat);
  • őrzésvédelmi területen szerzett legalább két év tapasztalat;
  • jó fizikai állóképesség;
  • legalább középfokú végzettség;
  • számítógépes alapismeretek;

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • fegyveres biztonsági őri tapasztalat;
  • személy- és vagyonőri végzettség;
  • fegyvervizsga;
  • biztonságtechnikai rendszerek kezelésében jártasság;
  • szállítmánykísérési területen jártasság;
  • idegennyelv ismeret;

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • 24 órás szolgálatok;
  • versenyképes jövedelem (bruttó 2.034-2.226- Ft / óra + éjszakai pótlék);
  • Egészségpénztári hozzájárulás;
  • fegyveres biztonsági őri vizsgára térítésmentes felkészítés és vizsgáztatás;
  • bejelentett munkahely;
  • folyamatos továbbképzések, szakmai tréningek, kiképzések, tapasztalatszerzés;
  • lehetőség vagyonőri munkavégzésre, szállítmánykísérésre.

Céginformáció

Az NKÖV Nonprofit Kft. Fegyveres Biztonsági Őri (FBŐ) pozícióba keres munkatársakat 24 órás váltásos munkarendben, irányadó havi 240 óra teljesítéssel.

Társaságunkról:
Az NKÖV Nonprofit Kft. közel 20 éves tapasztalattal rendelkezik a kiemelt jelentőségű nemzeti, kulturális értékek fegyveres védelmének területén. Társaságunk alapvető feladata a fegyveres biztonsági őrségről (FBÖ), a természetvédelmi és a mezei őrszolgálatról szóló 1997. évi CLIX. törvény alapján a Kultúrális és Innovációs Minisztérium felügyelete alá tartozó, kiemelt jelentőségű nemzeti, kulturális értéket őrző intézményei védelmének biztosítása. Társaságunk jelenleg 15 intézménynél lát el közhasznú tevékenységet, fegyveres biztonsági szolgálatot.

Adatkezelés
Pályázati anyagának elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az NKÖV Nonprofit Kft. – mint adatkezelő – munkaerő-felvétel céljából a pályázatban szereplő, az NKÖV Nonprofit Kft. rendelkezésére bocsátott személyes adatait megismerje, és azokat kezelje. Az önéletrajzokat későbbi felhasználás céljából nem tárolja a Társaság, a később megüresedő vagy betöltendővé váló pozíciók miatt adatbázist nem épít belőlük. A Társaság érintetti jogokat részletesen tartalmazó adatkezelési szabályzata a Társaság honlapján elérhető.

Kérjük szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.