Faipari munkatárs (betanulást biztosítjuk)

  • Cég neve

    Royalpack Kft

  • Munkavégzés helye

    1172 Budapest, Lokátor utca 11.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Különböző raklapok, ládák és egyéb faalapú ipari és szállítási csomagolóanyagok összeállítása.

Elvárások

Az állás betöltéséhez előnyt jelent pneumatikus szögbelövő használatában szerzett jártasság; rajzolvasási képesség; targoncavezetői jogosítvány, illetve szakirányú tapasztalat vagy végzettség, de ezek nélkül is szívesen várjuk a jelentkezéseket!

Amit kínálunk

  • fokozatos betanulás
  • rendezett munkakörülmények: céges zuhanyzó, öltözőszekrény, étkező, kávé –és vízautomata, kerékpártároló
  • két műszakos (páros hét: 6.00-14.00 páratlan hét: 14.00-22.00) munkarend
  • bejelentett teljes állás
  • minden hétvége szabad
  • családias légkör, jókedvű csapat
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Royalpack Kft. több mint 25 éve a faalapú ipari csomagolóeszköz gyártás egyik vezető magyarországi szereplője. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonban lévő, folyamatosan növekvő vállalkozás. Elsősorban faipari csomagolással, raklapgyártással - és forgalmazással, valamint faládák, rekeszek és raklapmagasítók előállításával foglalkozunk. Bővülő csapatunkba Faipari munkatársakat keresünk összeállítás területre, Budapestre, a 17. kerületi telephelyünkre, betanulást biztosítjuk.

Elektronikus úton a jelentkező nevének és telefonos elérhetőségének megadásával (illetve, amennyiben lehetőség van rá, szakmai önéletrajz csatolásával).