Faipari kalkulátor

  • Cég neve

    TorTer e-Design Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, X. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kalkulációk készítése, árajánlatok egyeztetése Projektmenedzserrel.
  • Árajánlat készítése látványtervekből, műszaki dokumentációkból (faipari, fémipari szerkezetek, dekorációk)
  • Utólagos költségelszámolás készítése

Elvárások

  • kalkulációban vagy gyártáselőkészítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • releváns faipari és fémipari tapasztalat (anyagismeret, gyártástechnológiák ismerete)
  • műszaki rajz ismeret
  • határozottság, nagyfokú önállóság
  • rugalmasság, együttműködési képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • kreatív gondolkodás, szemlélet,
  • pro aktivitás, agilitás

Előnyt jelent

  • Belsőépítészetben szerzett tapasztalat
  • Díszletgyártásban szerzett tapasztalat
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem pontos korrekt kifizetéssel
  • Hosszútávú stabil munkahely
  • Munkához szükséges eszközök hiánytalan biztosítása
  • Családbarát környezet
  • Változatos, kihívással teli feladatok

Céginformáció

Belsőépítészettel és kiállításkivitelezéssel foglalkozó cég Faipari kalkulátor munkatársat keres.

Profi és megbízható faipari kalkulátort keresünk jó kereseti lehetőséggel!

Kedvcsináló: http://torter.hu/

Jelentkezésed önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.