Fagylalt pultos

  • Cég neve

    Fazekas Cukrász Kft.

  • Munkavégzés helye

    8237 Tihany, Batthyány utca 15.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Fagylalt árusítás és környezetünk tisztán tartása.

Elvárások

Jól tudj csapatban dolgozni
Jó kommunikáció készség
Pontos, precíz munka végzés.

Előnyt jelent

Nyelv tudás előny de nem feltétel
Előnyt jelent ha már dolgoztál ilyen területen

Amit kínálunk

Magas bérezés
Heti 4-5 nap munka Tihany egyik legszebb területén
Jakuzzis szállás Balatonkenesén.

Céginformáció

Cégünk 2017 óta van jelen  és évről évre hatalmasat fejlődünk. Jelenleg 14 ember dolgozik a cukrászatban.
Legyél te is csapatunk tagja!

Torta és Desszert szalonjaink története az évtizedek óta sikeresen működő családi pékségünknél kezdődött. Eltávolodva a pék szakmától a cukrászat és a fagylaltkészítés mellett döntöttünk, valóra váltva ezzel az álmunkat, hogy különleges, ízgazdag desszertjeinkkel igazi gasztronómiai élményt nyújtsunk.
Indulásunktól kezdve fontos szempont volt, hogy úgy tudjuk elkészíteni termékeinket, hogy nem használunk ízfokozókat, előre elkészített pasztákat, színezékeket. Az ízeket olyan valódi, tiszta és jó minőségű alapanyagokból nyerjük ki, mint a gyümölcsök, a csokoládé, a vanília és az olajos magvak.
Hiszünk benne, hogy a fagylalt- és desszertkészítés technikája csupán a biztos alapokat teremtik meg, ami még ennél is fontosabb az az alapanyagok minősége, a beszállítóink gondos kiválasztása. Ezek összessége alapozza meg, hogy hosszú távon is értéket tudjunk teremteni.

Fényképes önéletrajz