Facility manager

  • Cég neve

    HAD Consult Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Forgách utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Érzed az üzemeltetés mágikus varázsát?
Most pedig képzeld el magad FACILITY MANAGER pozícióban!
A HAD Consult Kft-nél igazi csillaggá válhatsz!

Tulajdonosi körünkbe tartozó, ipari ingatlanok építésével és bérbeadásával foglalkozó cégünk egy kifejezetten szenvedélyes szakemberrel szeretne bővülni, aki lendülettel veszi az akadályokat.
Csapatunk olyan hatékony és elkötelezett hozzáértőt keres FACILITY MANAGER-ként, aki magabiztosan mozog az üzemeltetési világ és a kihívások terepén.

Mint Magyarország egyik legnagyobb ipari társasházi csarnokfejlesztői, közel 80 000 négyzetméternyi prémium minőségű kkv csarnok és 150 raktár értékesítésével - ezek mind zöldmezős beruházások - foglalkozunk, valamint még közel 100.000 négyzetméter magasraktárral, mely közül a legnagyobb kihívást a 37.000-es gyártócsarnok jelenti, ahol az üzemeltetésben eddig szerzett tapasztalatok tovább kamatozhatnak.
Mi nem csak csarnokokat építünk, hanem a jövőt formáljuk.

Jövőképünk: Folyamatos építkezés és növekedés.

Feladatköröd:
  • létesítményüzemeltetési projektek komplett menedzselése (logisztikai központok, irodaházak, kereskedelmi egységek),
  • üzemeltetési tervezési, szervezési, koordinációs tevékenység,
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, kivitelezőkkel, megrendelőinkkel, tulajdonosokkal,
  • épületeinkhez kiszállás Budapest- és az agglomeráció területén,
  • megrendelői igények és az épületekkel kapcsolatos munkák felmérése,
  • alvállalkozói munkavégzés ellenőrzése,
  • ajánlatok bekérése, elemzése, ártükör készítése,
  • Törvényi megfelelőségek biztosítása (műszaki, munkavédelmi, üzemeltetési, stb.),
  • üzemeltetési adminisztratív és ellenőrző feladatok ellátása.

Elvárások

Az ideális jelöltünk:
  • büszkélkedhet felsőfokú végzettséggel és minimum 3 év Facility manager tapasztalattal (műszaki végzettség előny),
  • magabiztos számítógépes ismeretekkel és tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • kiemelkedő üzemeltetési készségekkel bír, határozott és magabiztos a fellépése,
  • az ígéretek és határidők betartását mindig elsődleges fontosságúnak tartja,
  • kreatív és innovatív megoldásokat talál a felmerülő problémákra,
  • kiváló kommunikációs- és tárgyalókészségei vannak,
  • ügyfélorientált szemlélete rugalmasságot és mobilitást kölcsönöz,
  • hatékonyan együttműködik a projektcsapatokkal és az érintett felekkel,
  • munkája során mindig a maximumot hozza ki magából,
  • Terc költségvetés készítő program vagy ArchiCad vagy AutoCad ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

 Ami megillet, mivel mindig a legjobbat hozod ki magadból
  • remek bejelentett fizetés év végi bónusszal,
  • családias vállalat, barátságos légkör,
  • fiatalos és innovatív vezető(ség),
  • aktív részvétel az iparág szakmai rendezvényein,
  • támogató környezet, ahol közösen fejlődünk,
  • korszerű laptop, amely segíti a hatékony munkavégzést,
  • mobiltelefon és egyéb eszközök a munkahelyi kommunikációhoz és kapcsolattartáshoz,
  • korlátlan cégautó használat
  • korszerűen felszerelt, modern, igényes irodai környezet,
  • határozatlan idejű munkaszerződés, akár azonnal kezdéssel
  • bruttó 49.000 Ft-os Cafetériát kapsz minden hónapban
  • tőkeerős cég vagyunk, ahol van lehetőség a tervezett fejlődés megvalósítására, tapasztalatod kibontakoztatására

Céginformáció

Gyere és légy a csapatunk tagja, aki garancia a kiváló teljesítésre és az ígéretek betartására. Segíts nekünk építkezni és hozzájárulni cégünk sikeréhez!

Ha facility manager-ként otthonosan mozogsz és osztozol a cégünk jövőképében, akkor itt a helyed!