Facilities manager/ Létesítmény felelős

  • Cég neve

    Propx Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Elkészíti a felügyelete alá tartozó létesítmények karbantartási ütemtervét.
  • Megszervezi és ellenőrzi a rábízott terület mükődtetését.
  • Szervezi és ellenőrzi a beosztott technikusok, valamint az alvállalkozók munkáját.
  • Kezeli a beérkező hibajegyeket.
  • Betartja és betartatja a vállalati, hatósági előírásokat, szabályokat, jogszabályokat a rá bízott területeken.
  • Riportokat és beszámolókat készít felettese és a megbízó képviselője számára.
  • Kezeli és felügyeli a belsős valamint megbízói szoftvereket.
  • Összeállítja és felügyeli az éves költségterveket (OPEX, CAPEX).

Elvárások

  • Létesítmény üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Precíz, türelmes, kedves személyiség
  • Aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Ipari ingatlanokkal, logisztikai épületekkel kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Magasfokú stressztűrő képesség

Amit kínálunk

- Kiszámítható, hosszútávó munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú vállalatnál.
- Változatos feladatok, szakmai kihívások.
- Vállalati gépjármű (magánhasználatra is)
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Teljesítményalapú éves bónusz.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A PROPX Hungary Kft. a folyamatos fejlődés és a fenntarthatóság elkötelezett híve.
Noha megbízóink jelentős része multinacionális nagyvállalat, mindennapjainkat mégis a baráti, családias légkör jellemzi.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kattintson a "jelentkezem" gombra, majd csatolja magyar és angol nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát!