Fabeszerző

  • Cég neve

    KRONOSPAN-MOFA Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Mohács, Budapesti út 72.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambiciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

- akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Mohácsi telephelyünkre kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Fabeszerző

Munkavégzés helye: KRONOSPAN-MOFA, Mohács, Budapesti út 72.

Feladatok:

  • A vállalat nyersanyag-szükségletének biztosítása és a teljes beszállítói portfólió menedzsmentje
  • Megfelelő mennyiségű és minőségű alapanyag beszerzése, ütemezése, a szállítási határidők betartása mellett
  • A előírások betartásása és betartatása az erdészeti/beszerzési alapelveknek megfelelően
  • Beszállítói tárgyalások, a lehető legkedvezőbb árak mellett a megfelelő minőség tartásával
  • Új beszállítók felkutatása és a partneri hálózatba integrálása, a jelenlegi kapcsolati háló ápolása
  • Számlaellenőrzés; elemzések készítése az árak-minőség-mennyiség-ütemezés tekintetében; egyéb, a vezetőség által kért kimutatások elvégzése
  • A beszállítói háló folyamatos fejlesztése
  • Jogi és szakmai irányelveknek való folyamatos megfelelés biztosítása

Elvárások:

  • Erdőmérnöki diploma (faipari mérnöki végzettség is elfogadható)
  • Legalább 2-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (a munkaidő 65 %-ában megyén belül és a szomszédos megyékben, 5-10 %-ban külföldre)
  • Kiváló szervezési készség, „people management” készségek, proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű MS Office készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kötetlen munkaidő
  • céges gépjármű
  • céges laptop és telefon
  • Bruttó 80.000 Ft / hó jelenléti jutalom; céges bónusz
  • Vállalati nyelvoktatás; tréning lehetőség
  • Részvételi lehetőség egy világszinten piacvezető faipari vállalat sikerében és fejlődésében