Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft. (Pro Form) logo

Extruder gépkezelő

  • Cég neve

    Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft. (Pro Form)

  • Munkavégzés helye

    2233 Ecser, Ady Endre utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- modern extruder gépek működésének biztosítása
- részvétel a hibaelhárításban, Logisztikai folyamatokban
- termelési folyamatok nyomonkövetése és dokumentálása
- gyártósori átállások lebonyolítása
- gyártógépek és szerszámok napi karbantartása

Elvárások

- Nem dohányzó munkahely
- 3 műszakos munkarend
- önálló munkavégzés
- rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség
- új technológiák és gépek működésének elsajátítása
- határozott magabiztos fellépés

Előnyt jelent

- targonca jogosítvány
- műanyagipari tapasztalat
- termelési területen szerzett tapasztalat
- középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem nettó 350-400.000 ft
  • kiemelt éjszakai műszakpótlék
  • karácsonyi és húsvéti csomag
  • havonta jelenléti és teljesítménybónusz
  • Félévi és év végi bonusz
  • korszerű munkaruha
  • utazási támogatás: 30 ft/km vagy 100 % bérlettámogatás
  • barátságos, befogadó munkakörnyezet
  • szabadon választható túlóra lehetőség
  • biztos, stabil vállalati háttér
  • előrelépési lehetőség/ targonca tanfolyam 1 év után
  • családi nap, céges rendezvények
  • Kiszámítható munkarend / szabad hétvége
  • modern, tiszta és korszerű gyártócsarnok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a nemzetközi csomagolóipar meghatározó szereplője, magyar tulajdonú,
több évtizede sikeresen működik. Közel 250 főt foglalkoztat.
A válság alatt is folyamatosan bővül, stabil anyagi háttérrel rendelkezik.
A műanyagok újrahasznosításban élenjáró vállalat ecseri telephelyén történő munkavégzésre keres.