Extruder gépkezelő

  • Cég neve

    LKH LEONI Kft.

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan, Kölcsey F. utca 53.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A LEONI egy világszínvonalú  vállalat, amely energetikai és adatkezelési termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat nyújt az autóipar és más iparágak számára. Termékeink közé sorolhatóak vezetékek, optikai szálak, szabványosított kábelek, speciális kábelek, kábelkötegek, továbbá egyéb intelligens termékek és smart szolgáltatások. Innovációs partnerként és megoldási szolgáltatóként, a LEONI kiemelkedő fejlesztési és rendszerszintű szakértelemmel támogatja partnereit.

A németországi székhelyű LEONI csoport a világ 27 országában, több mint 95.000 embert foglalkoztat, 2022-ben 5 milliárd  eurós konszolidált árbevételt ért el.

Hatvani gyáregységünk az LKH LEONI Kft., a huzal-és kábel részleghez tartozik.

250 dolgozóval 26 éve gyárt elektromos vezetéket az autóipar számára.

Dolgozóink vevőorientáltsága és minőségtudata nagyban hozzájárul partnereink elégedettségéhez.

És mi téged keresünk!

Milyen feladataid lesznek?

  • Autóipari vezetékek gyártása a kezelési utasítás alapján
  • Az extruder gép munkavégzési utasításnak megfelelő beállítása
  • Gyártást kísérő ellenőrzések elvégzése
  • Alapanyag és készáru előírás szerinti mozgatása, tárolása
  • Napi munkavégzés dokumentálása a műszakjelentésben
  • 5S rend és tisztasági rendszer fenntartása

Mit várunk el tőled?

  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Színárnyalatok megkülönböztetése

Mit ajánlunk?

  • Hosszútávú munkalehetőség saját állományban
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Támogató csapat
  • Teljesítmény-és jelenléti bónusz
  • Cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Vállalati kedvezmények

További információ:

  • Nincs céges buszjárat;
  • Bérlettérítés / Útiköltség támogatás a saját gépjárművel történő bejáráshoz igényelhető

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Küldd el önéletrajzodat:

Jelentkezz online! Reméljük, hogy mihamarabb találkozunk!