Export ügyintéző / bonyolító

  • Cég neve

    Kallos Cosmetics Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 164.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Export rendelések mindennemű kezelése, szállítmányokhoz kapcsolódó kiszolgáló feladatok teljesítése
  • Teljeskörű vevői kapcsolattartás a meglévő vevőkkel (magyar, angol nyelven, írásban, szóban/telefonon és személyesen)
  • Vevői rendelések befogadása, visszaigazolása, nyomon követése, teljes körű menedzselése
  • Számlák, szállítólevelek, kiviteli igazolások, egyéb dokumentumok készítése és kezelése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (vám, logisztika, értékesítés, raktár, könyvelés)
  • Kintlévőség ellenőrzés
  • Szállítmányok megszervezése és nyomon követése
  • Szállítási eltérések, garanciális ügyek és reklamációk kezelése
  • Szükség esetén beszerzési munkában történő asszisztencia

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, angol nyelven
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, ügyviteli- és levelezőrendszerek)
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó szervezőképesség, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Fiatalos, lendületes, támogató vállalati kultúra
  • Stabil hátterű, fejlődő vállalat
  • Parkolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kallos Cosmetics Kft. 1991 óta létező, dinamikusan fejlődő, a régió egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő kozmetikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozása.

Fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezésed