Export Területi Képvislő

  • Cég neve

    POLIEXT KFT.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi kiküldetések vállalása, ügyfelek látogatása
  • Kapcsolatfelvétel, illetve meglévő ügyfélkör bővítése potenciális ügyfelek feltérképezésével
  • Kiállításokon való személyes részvétel potenciális ügyfelek azonosítására, illetve kapcsolati tőke növelésére a meglévő ügyfelekkel
  • Együttműködés az export értékesítésben résztvevő kollégákkal és más szervezeti egységekkel egyaránt
  • Folyamatos fejlődés a vezetői visszajelzések által
  • Értékesítési riportok előkészítése a vezetőség részére elfogadásra
  • Kitűzött értékesítési célok elérése kijelölt kereteken belül
  • Termékeink, szolgáltatásaink bemutatása, értékesítése és promótálása személyesen tények, érvek alapján a már meglévő és a potenciális új ügyfelek részére Európai Unió területén belül kijelölt országban

Elvárások

  • MS Office felhasználói ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Motivált személyiség
  • Kiváló értékesítési, tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen

Előnyt jelent

  • Német és/vagy francia nyelv ismerete
  • Értékesítési tapasztalat területi értékesítési képviselőként

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Mobiltelefon, laptop
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú célok
  • Minőségi és családias munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

MAGYARORSZÁGI, családi tulajdonban lévő GYÁRTÓ VÁLLALATKÉNT széles körű megoldásokat nyújtunk ÉPÜLETGÉPÉSZET, MEZŐGAZDASÁG és ÖNTÖZÉS területén.
A Poliext Kft. 1991-ben került megalapításra, mely mára több mint 30 éves történelemmel rendelkezik. Az évek során vállalatunk a minőségi öntözési termékekről vált ismertté.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolni a magyar nyelvű önéletrajzot.