Export sales manager

  • Cég neve

    Kallos Cosmetics Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 1,0M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Te feladatod lesz az üzleti tervek elkészítése és fenntartása, az exportlehetőségek azonosítása és feltárása, a meglévő nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolatok fejlesztése és fenntartása. A vállalat árbevételének 75%-a exporttevékenységből származik, ezzel a kiemelt csapatunk részévé válhatsz, és közvetlenül segítheted a vállalatunk növekedését, fejlődését.

Elvárások

Üzleti tervezési készségek
Nemzetközi kozmetikai / FMCG üzletben szerzett tapasztalat
Különböző csatornákra vonatkozó stratégiák adaptálásában szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Képes önálló munkavégzésre és hatékony feladatok elvégzésére
Jó problémamegoldó készség és odafigyelés a részletekre
Folyékony angol nyelvtudás (más nyelv előnyt jelent), lehetőleg spanyol
Főiskolai végzettség üzleti, marketing vagy kapcsolódó területen

Előnyt jelent

Nemzetközi kiskereskedelmi láncokkal való együttműködésben tapasztalat

Amit kínálunk

Nemzetközi munkakörnyezet, fiatalos csapat
stabil hátterű, fejlődő vállalat
Versenyképes Fix havi bér és forgalom alapú bónuszrendszer
Flexibilis munkaidő, home office lehetőség (Próbaidő után heti 1-2 nap)
Nemzetközi kiállításokon részvétel

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kallos Cosmetics Kft. 1991 óta létező, dinamikusan fejlődő, a régió egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő kozmetikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozása.

Kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat