Export Sales Manager

  • Cég neve

    Hell Energy Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Várunk fiatalos, lendületes csapatunkba, ahol

kollégaként:

Export sales terület stratégia kialakításában és folyamatainak fejlesztésében vehetsz részt

Tudásoddal és szakmai tapasztalatoddal hozzájárulsz az export országok növekedésének fejlődéséhez.

Egy olyan cégcsoport részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.

5+1 checklist – Rád mennyi igaz?

  • Kiemelt figyelmet fordítok a partnerkapcsolatok ápolására
  • Erősségem a kommunikáció és tárgyalástechnika
  • Élvezem, ha pöröghetek és proaktív hozzáállás jellemez
  • Jól érzem magam, ha csapatban dolgozhatok.
  • Nem ijedek meg a váratlan kihívásoktól.

+ Munkahelyi környezetben magabiztosan használom az angol nyelvet (írásban és szóban is).

Új munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes alapbérrel honoráljuk és bónuszrendszerrel, valamint stabil, hosszú távú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk piacvezető, szilárd hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportunkban. Mindezen felül kedvezményes sportolási lehetőséget, prémiumkategóriás gépjárművet, egészséges munka-magánélet egyensúlyt, inspiráló és ultramodern munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és a munkádat támogató high-tech eszközöket biztosítunk.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához?

  • Az értékesítési folyamatok teljes felügyelete az adott országok vonatkozásában
  • Részvétel az értékesítési, piacrajutási stratégia kialakításában és megvalósításában
  • Legfontosabb értékesítési és pénzügyi mutatók nyomonkövetése
  • Céltól való eltérés esetén akciótervek kidolgozása, végrehajtása
  • Marketing tervek végrehajtásának biztosítása kiemelt figyelemmel a teljes portfólió stratégiára
  • Az országok működésének fejlesztése, kiemelten az értékesítés, piaci végrehajtás, piacrajutás, készletgazdálkodás és értékesítési előrejelzés területeken
  • Kapcsolattartás az országvezetőkkel, a KA vevőkkel és más kulcsszereplőkkel

Mi tesz Téged különlegessé?

  • Releváns munkakörben szerzett 5-8 év tapasztalat
  • FMCG Sales terület alapos ismerete mind független, mind KA területen
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
  • Erős operációs és stratégiai képességek
  • Nemzetközi kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos
  • Határozott, proaktív és dönteni tudó személyiség
  • Erős angol nyelvtudás szóban  írásban egyaránt

Munkavégzés helye: Budapest és külföld

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Külkereskedelmi bonyolító