Export key account manager

  • Cég neve

    Kőröstej Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Népfürdő utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A hatáskörödbe tartozó export partnerek teljes körű kezelése és velük való kapcsolattartás
  • Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése
  • Teljes körű export bonyolítás, fuvarszervezés (közúti, tengeri, légi)
  • Számlázás, származási igazolások kiállítása, akkreditív ügyintézés
  • Szerződések, rendelések és teljesítések rögzítése, felügyelete
  • Dokumentációk, nyilvántartások, forgalmi elemzések és értékelések készítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és a társaságon belüli egységekkel
  • Exporttevékenységgel kapcsolatos egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások

NÁLUNK A HELYED, ha:
  • Felsőfokú végzettséggel, minimum két év külkereskedelmi ügyintézői tapasztalattal bírsz, és kiválóan beszélsz angolul.
  • Megtalálod magadnak a feladatokat és a kihívásokat
  • Szereted az olyan fejlődést és építkezést, melynek Te is egyik meghatározó motorja vagy
  • Jól tűröd az időnkénti hektikus munkavégzésből fakadó stresszt
  • Véredben van a kereskedelem, és kiemelkedő kapcsolatteremtő, valamint kapcsolatépítő képességgel rendelkezel
  • Felelősségteljesen, és precízen végzed a munkád
  • Proaktív vagy és jól kezeled a problémák megoldását
  • Jól kezeled a számítástechnikai programokat (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), az SAP ismerete előnyödre válhat

Amit kínálunk

  • 3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő, stabil vállalati háttér
  • Értékteremtő feladatok és kihívások Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál és sajtexportőrénél
  • Felelősségteljes pozíció, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (SZÉP kártya, munkába járási támogatás, dolgozói biztosítás, dolgozói sajtcsomag, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények)
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Céginformáció

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,
országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,
legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.
4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,
melyeket 5 kontinens több mint 50 országába exportálunk.

Amennyiben a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk és van releváns export tapasztalatod, küldd el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzod bérigényed megjelölésével! Várjuk jelentkezésedet!