Export-Import Termékmenedzser

  • Cég neve

    MAGNEW KFT

  • Munkavégzés helye

    1141 Budapest, Öv utca 35.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

MAGNEW KFT

Magnew mintegy 30 éve a videójáték és PlayStation piac meghatározó szereplője, számos kiállítás, szakmai esemény résztvevője és támogatója.
Disztribútorai lettünk a Sony Playstation mellett, a Microsoft XBOX, az Activision|Blizzard, az Electronic Arts és több más kisebb kiadónak.
A kínálatunk időközben kiegészült a Sold Out, az 505 Games, a Bigben Interactive cégek által gyártott termékekkel.

Feladatok:

Termékstratégia és tervezés: Felelős a termékportfólió export/import stratégiájának tervezéséért, kidolgozásáért és végrehajtásáért, figyelembe véve a globális piaci trendeket és a vállalat üzleti céljait.
Piacelemzés és versenyképesség: Rendszeresen monitorozza a nemzetközi piacokat és elemzi a versenytársak tevékenységét annak érdekében, hogy megfelelő lépéseket tegyen a versenyképesség fenntartásáért és javításáért.
Termékfejlesztés és beszerzés: Együttműködik a termékfejlesztésben és beszerzésben kollégáival annak érdekében, hogy új termékeket vezessen be a nemzetközi piacokra, és biztosítsa a termékek megfelelőségét a helyi szabályozások előírásai szerint.
Árstratégia/Árajánlat: Kialakítja az export/import termékek árazási stratégiáját, figyelembe véve a piaci feltételeket, a költségeket és a vállalat nyereségességi céljait, ennek megfelelően készíti el az Árajánlatot.
Partnerekkel való együttműködés: Felelős az export/import meglévő -, és új partnerekkel való kapcsolattartásért és együttműködésért, ideértve a beszállítókat, disztribútorokat és kiskereskedőket. Szóban és írásban magabiztosan kommunikál angol nyelven.
Szerződések, jogi kérdések: Kereskedelmi szerződések előkészítése, figyelembe véve a helyi ill. regionális jogszabályi környezetet, folyamatosan egyeztetve a társosztályok vezetőivel.
Riportálás, elemzés, adminisztráció: Heti rendszerességgel riportál a kereskedelmi vezetőnek az export/import tevékenységekről.

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi, gazdasági)
Legalább 3-5 év tapasztalat export/import területen, ideálisan a termékmenedzsment területén
Kiváló piacelemző és stratégiai gondolkodó képességek
Jó tárgyalóképesség és kapcsolatteremtő készség
Kiváló problémamegoldó képesség és döntéshozatali készség
Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készségek
Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

További nyelvismeret előnyt jelent
Releváns területen szerzett tapasztalat kifejezetten előnyt jelent

Amit kínálunk:

Versenyképes alapfizetés
Kimagasló - teljesítményarányos - juttatási csomag
Stabil vállalati háttér
Alkalmazotti, heti 40 órás munkaviszony
Családias munkakörnyezet
Támogató kollegális kapcsolat

Kérjük, hogy pályázatás  - önéletrajzzal/motivációs levéllel, valamint bér, illetve juttatási csomagra vonatkozó elvárásokkal - a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el részünkre.