Export értékesítési támogató

  • Cég neve

    NEOPAC Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Hoffmann utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Francia felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az értékesítők teljes körű szakmai támogatása,
  • Árkalkuláció készítése,
  • A beérkező rendelések koordinálása,
  • A rendelések kereskedelmi és technikai adategyeztetése a külföldi vevőkkel,
  • Vevői kapcsolatok kezelése,
  • Ügyfélpanaszok kezelése,
  • SAP rendszer működtetése.

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes francia és angol nyelvtudás, anyanyelvű szintű magyar nyelvtudás
  • Vevőközpontú gondolkodás,
  • Dinamikus, energikus személyiség,
  • Hatékonyan kommunikál a különböző társosztályokkal, valamint a külföldi partnerekkel,
  • Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik,
  • Proaktív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Képes nyomás alatt dolgozni, pontosan betartani a határidőket és nagyfokú rugalmassággal rendelkezni
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos.

Előnyt jelent

  • SAP ismerete,
  • B kat. jogosítvány,
  • Nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Céginformáció

A Neopac Hungary Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát.