Expeditőr / komissiózó

  • Cég neve

    Naturland Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Csillagvirág utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Naturland Magyarország Kft. X. kerületi Nagykereskedelmi raktárába raktáros komissiózó, expeditőr munkatársat keresünk.
Feladatok:
  • Vevői megrendelések szállítási egységenkénti összekészítése
  • Szállításra kész tételek ellenőrzése, a kapcsolódó okmányok kezelése.
  • A sofőrök rakodásának ellenőrzése és munkájuknak segítése.
  • Felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Hasonló területen, komissiózásban, logisztikai adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Szakmunkás végzettség
  • Jó állóképesség

Előnyt jelent

  • Gyógyszerraktárban szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil hazai munkahely egy folyamatosan növekvő gyógyszeripari vállalatnál
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • Egyműszakos munkarend, szabad hétvégék
  • Versenyképes bér
  • Munkavállalói Hűség Program
  • Utazási hozzájárulás a törvényi kereteknek megfelelően
  • Támogató vezetőség

Céginformáció

Szívesen dolgozna egy 100%-ban magyar tulajdonú gyógyszeripari vállalatnál? A NATURLAND az ország egyik meghatározó egészségipari középvállalata. Cégünk 33 éves töretlen fejlődése és országosan ismert márkánk a sikerünk záloga. Saját fejlesztésű és gyártású termékeinken keresztül már emberek millióit támogattuk az egészségmegőrzésben és egy egészségtudatos életmód kialakításában.

Amennyiben szívesen lenne a munkatársunk, kattintson a ’Jelentkezem’ gombra és küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével !