Iron Mountain Magyarország Kft. logo

Expedíciós Munkatárs

  • Cég neve

    Iron Mountain Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az Iron Mountainnál megvédjük azt, amit ügyfeleink a mindennapoktól a rendkívüli dolgokig a legértékesebbnek tartanak, miközben segítünk áthidalni a fizikai és a digitális világot.

Jelentkezz vállalatunk Operációs területére és tudásoddal erősítsd csapatunk kivételes képességeit és eredményeit. Légy részese sikerünknek!

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Többek között az alábbi feladataid lesznek:

  • Munkádat egyik ügyfelünknél végzed majd Budapest egy jól megközelíthető központi részén,
  • Irattárba történő be- és kitárolás előtt az iratjegyzékeket formai szempontból ellenőrizned kell, nyilvántartásba veszed,
  • Korábban irattárból kikért irat visszaszállítását célzó visszasoroló jegyzéket formai szempontból ellenőrzi, nyilvántartásba veszi,
  • A gyűjtő emailre érkező panaszok kezelése, kivizsgálása is a feladataidat színesítik, hiszen ez a különböző területekkel való együttműködést és egyeztetést igényel majd,
  • Az Ügyfél alapnyilvántartó rendszerében archivált file-ok közül kikeresed az igényben meghatározott kivonatokat/számlatörténeteket, és azokat a kért formátumban (pdf, txt, fejléces pdf) továbbítod az Ügyfél, vagy közvetlenül az igénylő személy számára,
  • Kezeled a belső postát (Andoc rendszerbe rögzíted, ha szükséges szkenneled), a futárokat fogadod, irányítod,
  • Feladataidhoz tartozik dokumentumok nyomtatása, laminálása, valamint ezek tűzése és fűzése,
  • Meghatározott időpontokban dokumentum kiosztásokat végzel az irodában.

A feladatok elvégzéséhez az alábbiakra lesz szükség a részedről:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Felhasználói számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Monotónitás tűrés, precíz, gyors munkavégzés
  • Csapatot támogató hozzáállás, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent számodra:

  • Ha adminisztrációban/adatrögzítésben, irattározásban szereztél munkatapasztalatot,
  • Ha használtál már WinPa és Andoc rendszereket,
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel.

Miért dönts mellettünk?

  • Egyműszakos munkarend
  • Cafeteria már a próbaidő alatt is
  • Jövedelmed minden évben emelkedik az infláció mértékével
  • Kollégáink számára különféle csapatépítő rendezvényeket szervezünk
  • Tagja lehetsz egy biztos háttérrel rendelkező nemzetközi cégnek
  • Munkavállalói ajánló program alapján járó juttatás az ajánlott munkavállaló próbaidejét követően
  • A vállalat 2 nap szabadnappal támogatja az önkéntes munkádat és a társadalmi szerepvállallásod (Moving Mountains)
  • Születésnapodra igénybe vehetsz egy nap extra szabadságot, melyet a születésnapod hónapjában használhatsz fel
  • Munkaidő napi 8 óra, reggel 6 és/vagy fél 8-as kezdéssel

Szívesen dolgoznál nálunk?

  • Ne halogasd a jelentkezésed küld el még ma az önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérem önéletrajzát csatolja.