UNIQA Biztosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Exkluzív Hálózati Tanácsadó

  • Cég neve

    UNIQA Biztosító Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Munka típusa

    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Változó világunkban most még nagyobb szüksége van ránk az ügyfeleinknek, szolgáltatásainkon keresztül mi jelentjük számukra a biztonságot.

Az UNIQA egyedülálló INTEGRÁCIÓS és KARRIERPROGRAMJA segít jövőd megalapozásában, mert komplex fejlesztési programunkkal a legjobb teljesítményt tudod kihozni önmagadból.

EXKLUZÍV Hálózati Tanácsadó

Amit kínálunk:

  • Lehetőséget biztosítunk számodra, hogy előrelépj, átlátható, tervezhető szakmai vagy vezetői karrierprogramunkon keresztül
  • Az első két évben a jutalékon felül, feltételek teljesülése esetén akár 9.600.000 Ft-os anyagi támogatást is kaphatsz tőlünk, ha pedig tapasztalattal rendelkezel a biztosítások értékesítése területén, akkor egyedi pénzügyi támogatást nyújtunk
  • Kiemelkedő, átlátható javadalmazási rendszerünkkel, annyit kereshetsz, amennyi munkát beleteszel, nincs felső határa a jövedelmednek
  • Minőségi szakmai felkészítést, fejlődési lehetőséget biztosítunk Neked az oktatási rendszerünkön keresztül
  • Saját időbeosztással támogatunk, hogy a munka és a magánélet egyensúlya többé ne csak egy álom legyen
  • Fő vagy melléktevékenységként végezhető

Rád váró feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
  • Ügyfélkör bővítése és tárgyalások szervezése
  • A társaság teljeskörű szolgáltatásainak közvetítése
  • Egyéni célok tervezése és megvalósítása, a napi munka szervezése
  • Ügyfélkapcsolattartás

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Legalább középfokú végzettséged van (előny: felsőfokú végzettség) vagy biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezel
  • Képes vagy önálló munkavégzésre
  • Nyitott vagy az új technológiák alkalmazására
  • Ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó készség jellemző rád
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség jellemez

Küldd el fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző