Éttermi munkatárs Üllői út

  • Cég neve

    McDonald’s

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest, Üllői út 133-137.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

McDonald’s

Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni?

Gyere a Mekihez!

A pozíció amire a jelentkezésedet várjuk:

Éttermi munkatárs

Üllői úton található éttermünkbe keressük leendő éjszakai műszakban dolgozó Mekis kollégáinkat, ahol stabil munkahely, jövedelem és egy nagyon jó társaság vár!

Főbb feladatok, munkák

·      Lehetőséged lesz a szuper Meki élmény megteremtésére a vendégeink barátságos, udvarias kiszolgálása során.

·      Konyhai feladatok ellátása során profin alkalmazhatod az elsajátított folyamatokat, technológiákat.

·      A rendezett, tiszta éttermi környezet fenntartásával hozzájárulhatsz, hogy jó érzés legyen hozzánk betérni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

HA…

·      Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

·      Szeretsz csapatban dolgozni

·      Magas szintű a munkabírásod

·      Szeretnél tanulni, folyamatosan fejlődni

·      Lendületes és pozitív vagy

·      Tudsz éjszakai műszakot vállalni

Egyéb információ

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével tudsz!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

·      Bruttó 1932 - 2705 Ft közötti órabért garantálunk számodra

·       Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk és ezen felül 20% kedvezményt a Mekis termékekre

·      Jelenléti pótlékkal is ki tud egészülni a béred

·      Versenyképes fizetést kapsz

·      Stabil, megbízható munkahelyen egy szuper csapat tagja leszel

·      Hosszú távú karrierlehetőség

·       A hét minden napján nyitva vagyunk, azonban a rugalmas beosztást Neked is biztosítjuk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka