Éttermi munkatárs (Budaörs I.)

  • Cég neve

    McDonald’s

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Pest,Budaörs, Garibaldi út 2.

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

McDonald’s

Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni?

Gyere a Mekihez!

A pozíció amire a jelentkezésedet várjuk:

Éttermi munkatárs

Budaörs Garibaldi úton található éttermünkbe keressük leendő Mekis kollégáinkat, ahol stabil munkahely jövedelem és egy nagyon jó társaság vár!

Főbb feladatok, munkák

  • Lehetőséged lesz a szuper Meki élmény megteremtésére a vendégeink barátságos, udvarias kiszolgálása során.

  • Konyhai feladatok ellátása során profin alkalmazhatod az elsajátított folyamatokat, technológiákat.

  • A rendezett, tiszta éttermi környezet fenntartásával hozzájárulhatsz, hogy jó érzéslegyen hozzánk betérni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

HA…

  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

  • Szeretsz csapatban dolgozni

  • Magas szintű a munkabírásod

  • Szeretnél tanulni, folyamatosan fejlődni

  • Lendületes és pozitív vagy

Egyéb információ

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével tudsz!

Amit kínálunk

  • Bruttó 2090- 2926 Ft közötti órabért garantálunk számodra

  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk és ezen felül 20% kedvezményt a Mekis termékekre

  • Jelenléti pótlékkal is ki tud egészülni a béred

  • Versenyképes fizetést kapsz

  • Stabil, megbízható munkahelyen egy szuper csapat tagja leszel

  • Hosszú távú karrierlehetőség

  • A hét minden napján nyitva vagyunk, azonban a rugalmas beosztást Neked is biztosítjuk

  • Felmerülő igényed esetén szálláslehetőséget tudunk biztosítani

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka