Éttermi munkatárs

  • Cég neve

    ARRABONA BURGER Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Budai út 1.

  • Fizetés

    Nettó 320e - 390e Ft havi bér Nettó 10 - 50 Ft havi mozgóbér Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelések elkészítése (burgerek, saláták, snackkek)
  • Vendégek teljes körű kiszolgálása, rendelés felvétele, kasszázás
  • Munkaterület tisztán és rendben tartása

Elvárások

  • Legyél pontos és igényes a munkádra és a munkakörnyezetedre
  • Tudj csapatban dolgozni (saját feladataidat önállóan tudd végezni és vedd észre hol és hogy tudsz a többieknek segíteni)
  • Számíthassunk rád hetente 4 napon (rugalmas, heti beosztásban)

Előnyt jelent

A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mindig pontosan érkezel a munkába
  • Hosszú távra tervezel
  • Nem jelent számodra problémát kasszában a pénzkezelés és a vendégek udvarias, kedves kiszolgálása
  • Szereted a pörgést
  • Szeretsz fejlődni, és figyelmesen új feladatokat, dolgokat megtanulni (te is taníthatsz nekünk)
  • Szereted a tiszta, rendezett környezetet

Amit kínálunk

  • Utalással 8 órás bejelentéssel Nettó 320.000 Ft + bónusz + jatt
  • 4-6 órás műszakban óránként extra +200 Ft
  • Személyzeti étkezés munkanapokon
  • Állandó 30%-os kedvezmény bármelyik ZING BURGER étteremben
  • Igényes, rendezett munkahely
  • Fizetett szabadság
  • Pontos fizetést minden hónap 10-ig
  • Hosszú távú munkalehetőség (covid biztos munkahely)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Amikor 2013-ban úgy döntöttünk, felpörgetjük, megreformáljuk a street food világát, nem is gondoltuk, hogy ilyen gyorsan még ennél is tovább lépünk. A célunk már akkor is az volt, hogy minőségi, ízletes, prémium hamburgert készítsünk; olyat, ami a városban mozgolódva a legnagyobb rendezvényeken is elérhető.

Tudtuk, hogy külföldön van ilyen, és működik, sőt eszméletlenül menő. Elhatároztuk, hogy amit eddig itthon csak filmekben láttunk, igenis kell nekünk, és mi szeretnénk lenni a hazai “food truck mozgalom” zászlóvivői. Neki is láttunk, hogy Európa-szerte felkutassuk a legízletesebb összetevőket, a legomlósabb zsemlét és az igazi marhahúst. Ezeket összegyúrtuk, és el is készültek az első finom Zing hamburgerek.

Folyamatosan bővülünk, és járjuk az országot, hogy mindenki megismerhesse finom hamburgereinket.

Csatlakozz hozzánk és ismerd meg a #zingyourlife életérzést!

Jelentkezz a fényképes önéletrajzoddal az étteremben vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!