Éttermi felszolgáló-pultos

  • Cég neve

    TELETANK Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Táncsics Mihály utca 34.

  • Fizetés

    Bruttó 326e - 370e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 30e - 50e Ft havi mozgóbér Bruttó 250e - 400e Ft éves prémium
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • asztalfoglalások felvétele, rögzítése telefonon, online, személyesen
  • vendégek fogadása, rendelések felvétele
  • udvarias, professzionális színvonalú ital-és ételszerviz
  • éttermi program kezelése
  • fizettetés, kasszakezelés
  • bár feladatok, italkészítés
  • hűtőpultok feltöltése, raktárkészlet figyelemmel kísérése, leltározás
  • bárpult és vendégtér tisztán tartása

Elvárások

  • éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • ápolt külső, kifinomult megjelenés
  • barátságos, kommunikatív, udvarias jellem
  • pontos, precíz, lelkes munkavégzés
  • éttermi etikett ismerete és alkalmazása
  • együttműködő, csapatmunkára képes

Előnyt jelent

  • egyéb idegennyelv ismeret
  • vendéglátás szakirányú tanulmányok, egyéb szakmai ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, jogtisztán bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Kiszámítható munkabeosztás
  • Hivatalos, átutalásos havi fizetés
  • Teljesítmény arányos extra juttatások (szervízdíj, éves prémium)
  • Műszakpótlék
  • Fizetett szabadság
  • Dolgozói kedvezmény
  • Napi 1 ingyenes meleg étkezési lehetőség
  • Modern, szállodai munkahelyi környezet
  • Multinacionális vendégkör
  • Rendezvények, tematikus hétvégék lebonyolításában való aktív részvétel lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Komárom egyik legelismertebb és legsikeresebb szállodája, a Hét Vezér Apartmanhotel*** éttermébe keressük hosszútávra új kollégánkat felszolgáló-pultos pozícióba. Csatlakozz a BAHÍA Terrace & Bar csapatába és légy részese egy modern étterem fejlődésének, sikerének!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!