Éttermi dolgozó (Budapest)

  • Cég neve

    Burger King®

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád:
  • Vendégek udvarias kiszolgálása
  • Rendelések felvétele
  • Ételek, alapanyagok előkészítése
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztán tartása
  • Beérkező élelmiszerek átvétele a szállítótól és gyors elpakolása
  • Árumennyiség ellenőrzése
  • FIFO rendszer betartása

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Az ápolt, igényes megjelenés fontos Neked
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Szeretsz pörögni és vidám, energikus személyiség vagy
  • Szereted a rendet magad körül
  • Gyors és precíz vagy
  • A fizikai munkától nem riadsz vissza
  • A hétvégi munkavégzés nem okoz gondot
  • Több féle műszakban is tudsz dolgozni

Amit kínálunk

Amit kínálunk Neked:
  • Megbízható munkáltatót, havi rendszeres jövedelmet!
  • Garantált alapbéremelést 3 és 6 hónap után, bónusz emelést 6 hónap után
  • Hétvégi pótlékot, műszakpótlékot 18 óra után és emelt műszakpótlékot 22 óra után
  • Jelenléti bónuszt
  • Flex bónuszt, ha rugalmas a beoszthatóságod
  • Napi étkezési lehetőséget és munkaidőben 50%-os vásárlási kedvezményt
  • 20%-os kedvezményt minden BURGER KING® étteremben
  • Kedvezményes mobilflottát
  • Figyelmet, családias légkört
  • Tréningeket, gyors karrier lehetőséget

Céginformáció

A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 57 BURGER KING®, 9 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába. Jelenleg 3.500 munkavállaló dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.
A BURGER KING® a világ egyik legnagyobb gyorsétterem-hálózata több, mint 11.000 étteremmel és naponta több mint 15 millió vásárlóval. Mi, magyarországi kizárólagos franchise partnerként olyan fiatalos munkavállalói csapatot építettünk ki az elmúlt évtizedek során, ahol nemcsak munkahelyre, de barátokra, családra lelhetsz.