Baptista Tevékeny Szeretet Misszió logo

Étkeztetési koordinátor

  • Cég neve

    Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Olyan ember illik a csapatunkba, aki szívesen vállal felelősséget a szociális étkeztetési szolgáltatás koordinálásáért, szervezésért, a napi szintű adminisztráció vezetéséért. Olyan munkatársra van szükség, aki szívesen vállalja magára a kapcsolattartó szerepét, mind az ellátottak, mind a helyi szolgáltatók, éttermek tekintetében. Olyan kollégát keresünk, akinek a különböző elégedettségmérések végzése, jelentések készítése, valamint a felettes vezetőkkel történő kapcsolattartás sem okoz gondot.

Elvárások

  • Hogyha nyitott, másokhoz könnyen alkalmazkodó, rugalmas, kedves személyiségnek érzed magad, aki képes az önálló munkavégzésre, illetve lehetőleg már rendelkezik hasonló területen szerzett munkatapasztalattal, akkor pontosan Te vagy a mi emberünk.
  • Rendelkezned kell az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott szakképesítéssel (legalább szociális asszisztens szintű vagy attól magasabb fokú végzettség) és B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Olyan munkatársat, aki empatikus, türelmes, megbízható, precíz és nem riad vissza a más emberekeért való felelősségvállalástól sem.
  • Olyan jelöltet, akit megoldáscentrikus gondolkodásmód, csapatban történő munkavégzésre való képesség, asszertív, kiváló kommunikációs készség jellemez.

Amit kínálunk

  • Egy nagyon jó csapat részese lehetsz. A siker kulcsa a csapat. Ahogy egyik vezetőnk mondja: „együtt még okosabbak vagyunk” Számítunk az ötleteidre, a kreativitásodra. Rászánjuk az időt, hogy mindent megtanítsunk Neked, amit csak tudunk. Képzések révén mi is biztosítjuk számodra, hogy a fejlődés ajtaja mindig nyitva álljon ellőtted. Hogyha kedveled az emberek közelségét, a velük történő kommunikációt és szeretsz másokat koordinálni, szervezkedni, akkor pontosan Rád szabták ezt a munkát! :)

Mikor van a munkaidő és hol kell dolgoznod?

  • Munkatársunknak heti 5 napot kell dolgoznia. A napi munkaidő 8:00-tól 16:30-ig tart, feladataidat Püspökladány területén kell ellátnod majd.

Mit kínálunk?

  • A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből (bruttó 326 000 Ft) és ágazati pótlékból tevődik össze. Kihívásokkal teli feladatköröket, megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Hogyha napi szinten utaznod kell hozzánk, akkor abban is költségtérítéssel támogatunk. Modern, kellemes és tágas irodai környezetben dolgozhatsz egy inspiráló csapatban. A napi feladataid ellátásához szükséges munkaeszközökről is gondoskodunk.

Nem kell mást tenned, mint a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva elküldeni a következő dokumentumokat:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • iskolai végzettségeket igazoló dokumentumok kétoldalas másolata.