Ételszállító Budapest

  • Cég neve

    INTERFOOD PLUSZ KFT.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

16 éves stabil múlttal rendelkező ebéd házhozszállító cég az  Interfood Plusz kft ételszállító munkakörbe keresi új kollégáját.

Ha szeretsz önállóan dolgozni és szereted ezzel a munkakörrel járó szabadságot akkor te vagy a mi emberünk.
Kérlek azt vedd figyelembe, hogy saját autóddal kell dolgozni, amihez a szükséges támogatásokat megkapod!
De cserébe szabad délutánok és szabad hétvégék járnak ezzel a munkakörrel!

Elvárások

Nem elvárás, hogy legyen tapasztalatod. Kellő időt szánunk a betanulásra és mindenben támogatunk!

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú, bejelentett munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali kezdési lehetőség
  • kedvezményes vásárlási lehetőség

Fényképes önéletrajz