Ételfutár

  • Cég neve

    Teletál Ételfutár Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Magyarország meghatározó ebédszállító vállalata a TELETÁL ételfutár munkatársat keres a VESZPRÉMI területére!

Ez a munka nagyon jó lehet számodra, ha szeretsz önállóan, szabadon dolgozni! A jelentkezésnél vedd figyelembe, hogy napi szinten Veszprémbe kell bejárni, innen indulnak a járataink.

Hétfőtől péntekig dolgozunk, és fontos, hogy bírd a korai kelést, mert nagyon korán indulunk, de délben, 1 órakor már otthon vagy, és a hétvégéid teljesen szabadok!

Az első időszakban a munkád legfontosabb része a betanulás! El kell sajátítani a munkafolyamatot, megismerni a járatokat, és szükség szerint helyettesíteni a kollégákat, ha valami miatt kiesnek a munkából.
A későbbiekben pedig egy saját járaton bizonyíthatod a rátermettségedet! Munkád eredményeképpen folyamatosan bővülhet az ügyfélköröd. Ügyfeleink szemében Te leszel vállalatunk arca, Veled fog találkozni napi szinten, a Te munkád alapján ítél meg minket.

Mindenki a saját autójával dolgozik, és erre megkapja a szükséges támogatást.

A szebbik nem képviselőitől is várjuk a jelentkezéseket! Hölgyeim, lányok, ez már régen nem csak férfi szakma, futárjaink egynegyede női dolgozó, és tapasztalataink alapján nagyon sikeresek ezen a pályán!

Stabil, hosszú távú munka! Nagyon fontos, hogy még akkor is folyamatosan tudunk munkát biztosítani dolgozóinknak, ha járványhelyzet miatt korlátozások vannak, persze a megfelelő szabályok betartása mellett!

A munkavégzés helye: Veszprém, Veszprém vármegye

Az állásinterjúk várható ideje: április 11-12.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (szakiskola, szakmunkásképző, szakközépiskola)
  • saját autó (nincsenek céges szállító autóink)

Előnyt jelent

Szerencsés, ha szállításban, vagy értékesítésben van némi tapasztalatod, de semmiképpen nem elvárás. A szakmánk odafigyeléssel, szorgalommal és kitartással megtanulható, és mi azon vagyunk, hogy az új kollégákat megfelelően betanítsuk, segítsük! Az mindenképpen előny lehet, ha Veszprémben, vagy a közvetlen agglomerációban laksz!

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • családias hangulatú, fiatalos csapat, baráti légkör

Céginformáció

A Teletál Ételfutár magyar tulajdonú vállalatként immár több mint 20 éve szolgáltat az ebédkészítés és házhoz szállítás területén. Nyugodtan kijelenthetjük, tisztelve és elismerve a konkurenciát, hogy mára Magyarország meghatározó, piacvezető ételfutár vállalata lettünk.
A központunk Dunakeszin van, ez mindössze 10 km-re van Budapest határától, ahol a közel 300 fős konyhánk, saját pékségünk, illetve a központi irodánk működik.
Ételfutár hálózatunk az egész ország területén szállítja az ebédeket.
Dunakesziről szállítjuk Budapestet és közvetlen agglomerációját és az ország 18 nagyvárosában van depónk, ahonnan helyi kollégák szállítanak az adott településen, megyében.
Konyhánkon magyaros, illetve speciális: fitness, Update1-es, vega, vegán ételek készülnek, amelyeket megrendelőink a hetente megújuló étlapunkból választhatnak ki.
Ételeinket a legjobb minőségű alapanyagokból készítjük, magas higiéniai elvárások betartásával. Rendkívül széles választékot kínálunk, áraink piacképesek.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolj egy fényképes szakmai önéletrajzot. Köszönjük a bizalmadat!