Ételfutár

  • Cég neve

    Teletál Ételfutár Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Magyarország meghatározó ebédszállító vállalata a TELETÁL ételfutár munkatársat keres a KECSKEMÉTI területére!

Akkor jelentkezz erre a munkára, ha szeretsz önállóan, szabadon dolgozni! A jelentkezésnél vedd figyelembe, hogy napi szinten Kecskemétre kell bejárni, innen indulnak a járataink. A MUNKAIDŐ CSALÁDBARÁT: hétfőtől péntekig dolgozunk, korán indulunk, de délben már otthon vagy, így a délutánjaid és a hétvégéid teljesen szabadok!

A munkád legfontosabb része, hogy a megrendelt ételeket eljuttasd az ügyfeleinknek, valamint a személyes kapcsolattartás partnereinkkel.

Mindenki a saját autójával dolgozik, és erre megkapja a szükséges támogatást.

A szebbik nem képviselőitől is várjuk a jelentkezéseket! Hölgyeim, lányok, ez már régen nem csak férfi szakma, futárjaink egynegyede női dolgozó, és tapasztalataink alapján nagyon sikeresek ezen a pályán!

A munkavégzés helye: Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Az állásinterjúk várható ideje: május 2-3.

Elvárások

  • középfokú végzettség (szakiskola, szakmunkásképző, szakközépiskola)
  • saját autó

Előnyt jelent

Mindenképpen előny, ha Kecskeméten, vagy 10-15 km-es vonzáskörzetében laksz, ugyanis napi szinten Kecskemétre kell bejárni, innen szállítjuk az ételeinket.
Szerencsés, ha szállításban, vagy értékesítésben van némi tapasztalatod, de semmiképpen nem elvárás. A szakmánk odafigyeléssel, szorgalommal és kitartással megtanulható, és mi azon vagyunk, hogy az új kollégákat megfelelően betanítsuk, segítsük!

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • családias hangulat, baráti munkahelyi légkör

Céginformáció

A Teletál magyar tulajdonú vállalatként 2001 óta szolgáltat az ebédkészítés és kiszállítás területén. Nyugodtan kijelenthetjük, tisztelve és elismerve a konkurenciát, hogy mára Magyarország meghatározó, piacvezető ételfutár vállalata lettünk.
A központunk Dunakeszin van, ez mindössze 10 km-re van Budapest határától, ahol a közel 300 fős konyhánk, saját pékségünk, illetve a központi irodánk működik.
Ételfutár hálózatunk az egész ország területén szállítja az ebédeket.
Dunakesziről szállítjuk Budapestet és közvetlen agglomerációját és az ország 18 nagyvárosában van depónk, ahonnan helyi kollégák szállítanak az adott településen, megyében.
Konyhánkon magyaros, illetve speciális: fitness és Update1-es, vega, vegán ételek készülnek, amelyeket megrendelőink a hetente megújuló étlapunkból választhatnak ki.
Ételeinket a legjobb minőségű alapanyagokból készítjük, magas higiéniai elvárások betartásával. Rendkívül széles választékot kínálunk, áraink piacképesek.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolj egy fényképes önéletrajzot. Köszönjük a bizalmadat!