Etele Plaza Üzemeltető Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Etele Plaza Információ pultos

  • Cég neve

    Etele Plaza Üzemeltető Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Hadak útja 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Feladataid közé fog tartozni az érdeklődő látogatók információval történő ellátása, az applikációval kapcsolatos kérdések megválaszolása, a letöltés ösztönzése, ajándékkártyák kiadása és a vele összefüggő nyilvántartás vezetése, valamint a pláza szolgáltatásaival kapcsolatos tájékoztatás és ügyintézés.

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben:
  • szívesen foglalkozol emberekkel;
  • proaktívan szeretsz segíteni ott, ahol szükség van Rád;
  • mindig kedvesen tudod fogadni a vásárlókat és a vendégeket;
  • ha gördülékenyen kommunikálsz és nem ijedsz meg, ha angolul kell megszólalnod (egyéb európai nyelv ismerete előny);
  • képes vagy vendéglátóként fellépni, és mindent megtenni a vendégek jobb látogatás-élményének biztosításáért;
  • hajlandó vagy elsajátítani a házzal kapcsolatos információkat;
  • nem okoz gondot, hogy néha adminisztrálni is kell;
  • ha dolgoztál már Excel táblákkal vagy CRM rendszerrel.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat;
  • fontos szerep Magyarország legújabb bevásárlóközpontjának életében;
  • rugalmas beosztás (hetente változó műszakokkal);
  • versenyképes kompenzációs csomag.

Céginformáció

Az Etele Plaza 2021 szeptemberében nyitotta meg kapuit a nagyközönség számára Kelenföldön, az ország legnagyobb multimodális közlekedési csomópontjában, a XI. kerületi Etele téren. Budapest legújabb bevásárló központjaként több mint 150 üzlettel, köztük a legismertebb divatmárkákkal várja vevőit. Az üzletek mellett a bevásárló- és szórakoztatóközpontban működő Etele Cinema új szintre emeli a mozi élményt.
Az ország első okosplázája már a lakásból kilépve egyénre szabott vásárlói élményt nyújt saját fejlesztésű mobilalkalmazásának és felhőalapú szolgáltatásainak köszönhetően.