Étel pultos

  • Cég neve

    Kobuci Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 2 200 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Kobuci Kert grill konyhájára keressük megbízható, munkatársainkat. Ha tagja szeretnél lenni egy önfeledt, de fegyelmezett csapatnak, ahol releváns szakmai- és felvértező emberi tapasztalatokra is szert tehetsz, fényképes szakmai önéletrajzodat május 10-ig küldd el email -en.

Elvárások

Szakmai tapasztalat nem feltétel, légy megbízható, pontos, munkádra igényes, terhelhető, jó csapatjátékos.

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • október közepéig(szezonzárásig) bejelentett munka
  • korrekt bérezés
  • szuper csapat, jó hangulat

Fényképes önéletraj, május 10-ig.