Eszközinformációs Koordináló Területi Referens

  • Cég neve

    OPUS TITÁSZ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A térinformatikai alapú villamos hálózati műszaki nyilvántartási rendszer (INIS) működtetése az alábbiak szerint:

  • INIS modulgazdai feladatok ellátása.
  • INIS rendszer üzleti oldali üzemeltetése, fejlesztése, adatkarbantartása, kapcsolattartás az informatikai (IT) szolgáltatóval.
  • INIS adatstruktúrák felügyelete, ellenőrzése, javítása, naprakészen tartása.
  • INIS rendszerrel kapcsolatos funkcionális fejlesztési igények felmérése és specifikálása.
  • A térinformatikai rendszerekben a fogyasztók adatainak naprakész nyilvántartása.
  • Hálózati változásvezetés tevékenységének támogatása, felügyelete, ellenőrzése.
  • Közreműködés térinformatikai rendszerek fejlesztésében, adatépítési projektekben.
  • Kapcsolattartás belső társszervezetekkel, az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel.
  • Rendszeres és eseti jelentések, beszámolók, elemzések, műszaki statisztikák, riportok, adatszolgáltatások készítése.

Elvárások

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség - Műszaki (geoinformatikai vagy villamosmérnöki).
  • Legalább 3 év munkatapasztalat, ebből 1 év szakma specifikus tapasztalat.
  • Office programok és Outlook teljes körű használata.
  • AutoCAD MAP felhasználói szintű ismeret.
  • Térinformatikai rendszerekkel kapcsolatban szerzett tapasztalat.
  • Angol alapfokú nyelvismeret.
  • Felelősségteljes, pontos, önálló munkavégzés.

Előnyt jelent

  • IBM SPSS Modeler program használata.
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Áramdíj kedvezmény
  • Kiemelkedő premizálási rendszer
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Mobilitás támogatása
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben