Értékpapír kezelés Szakértő

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Szabadság tér 5.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nyugdíjpénztárak, befektetési alapok, biztosítók részére nettó-eszközérték számítás a vonatkozó törvények, rendeletek szerint
  • A törvényi- és befektetési politikai limitek beállítása, karbantartása
  • A nettó-eszközértékeléshez szükséges árfolyamadatok letöltése, karbantartása
  • Kapcsolattartás társterületekkel, ügyfelekkel, forgalmazókkal, magyar és angol nyelven szóban és írásban

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi szakirány előny)
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Pénz- és tőkepiaci műveletek ismerete
  • Letétkezelési-, alapkezelési- vagy vagyonkezelési területen szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat (ingatlanalapok nettóeszközérték számításával kapcsolatos tapasztalat előny)
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Kockázattudatos és célorientált személyiség
  • Csapatmunka mellett önálló feladatvégzés

Amit kínálunk

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • extra szabadnap,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.