Értékesítői és ügyfélkapcsolati munkatárs

  • Cég neve

    TERMÉKMIX Kft.

  • Munkavégzés helye

    1163 Budapest, Cziráki utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Print szaklapok felületeinek értékesítése az FMCG és HORECA területen működő ügyfelek számára
  • A meglévő ügyfélkör kezelése
  • Új potenciális partnerek felkutatása
  • Ajánlatok készítése, szerződések megkötése

Elvárások

  • Van értékesítésben szerzett tapasztalatod (média előny).
  • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készség.
  • Értékesítési affinitás, teljesítményorientáció.
  • Eredmény és ügyfélorientált gondolkodás.
  • Kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel.
  • Stratégiai és tulajdonosi szemlélet.

Előnyt jelent

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat.
  • Jó kommunikációs, tárgyaló készség.

Amit kínálunk

  • Ügyfélkör biztosítása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Változatos, érdekes munkakör
  • Kiemelt bérezés

Céginformáció

Több mint 30 éve az FMCG és HORECA piacon jelenlévő, szaklapok print és online kiadásával foglalkozó cég.

A "Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!