Értékesítő- XIV.kerület

  • Cég neve

    FOGARASI Ép-GéPéSZ Kft

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Fogarasi út 9.

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szaküzletben az ügyfelek kiszolgálása
  • Felmerülő kérdések, reklamációk kezelése
  • A cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás
  • Ajánlatok, megrendelések kezelése
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció és pénztárforgalom bonyolítása
  • Céges számítógépes adatbázis kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Épületgépészettel kapcsolatos anyagismeret
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, kitartás, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Motivált, dinamikus és rugalmas személyiség

Előnyt jelent

  • Épületgépészeti termékek értékesítésével kapcsolatos tapasztalat
  • Épületgépész technikusi vagy épületgépész felsőfokú végzettség
  • Axapta vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Innovatív környezet
  • Piacvezető társaság
  • Stabil háttér
  • Folyamatos fejlődési- és karrier lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, kiszámíthatóság
  • Pozitív munkahelyi légkör
  • Segítőkész csapat
  • Versenyképes, 100%-ig bejelentett jövedelem + jutalék próbaidő letelte után

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ha olyan munkahelyet keresel, ahol fontos számodra, hogy kölcsönösen, hosszútávon számíthassunk egymásra, akkor egymást keressük.
Mi hiszünk a csapatmunkában. Ha Te is precíz, megbízható vagy, mint meglévő csapatunk tagjai, akkor olvass tovább cégünkről, majd lentebb jelentkezz:

A FOGARASI Ép-GéPéSZ Kft. épületgépészettel foglalkozó vállalat, az Ép-GéPéSZ Holding Kft. tagja, mely több, mint 25 éve aktív és folyamatosan, töretlenül fejlődik. A cég nagysága ellenére nálunk a légkör családias, segítőkész, és úgy gondoljuk, többek közt ez a fajta mentalitás a sikerünk kulcsa. Gyors növekedésünk, fejlődésünk, terjeszkedésünk és a növekvő ügyfélkör miatt értékesítő kollégát keresünk, akinek a gondolkodásmódja illeszkedik csapatunkba.
Ha szeretnél egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezésedet.